jezdci technika aktuality partneři fotogalerie Tom Herron

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Děkuje všem našim současným i budoucím partnerům za každou formu podpory.

 

Přejete si vidět své logo na motorkách nebo na jezdcích, pak neváhejte

a kontaktujte nás!

 

 

 

 

Vítejte na stránkách Heron Racing Teamu. Jsme velice poctěni Vaši  návštěvou.

Přinášíme zde nejenom informace o naší činnosti, ale i výsledky, fotografie a postřehy, které se týkají "silnice", královny motocyklového sportu.

            Heron Racing Team je občanské sdružení podle zákona č. 83 z roku 1990. Posláním našeho sdružení je vytváření podmínek pro provozování a podporu našeho závodního teamu silničních závodních motocyklů. Cílem našeho teamu v roce 2011 je úspěšně soutěžit v mezinárodním mistrovství Německa "IDM" ve třídě 125 GP. Dále budeme bojovat o body v Evropském poháru, Alpe Adria Championchips a v závodech mistrovství České republiky.

 

 

Zakládající člen Heron Racing Teamu, vůdčí osobnost a statutární zástupce. O silniční motorky se zajímá již od dětství. Nejprve jako jejich velký fanoušek, ve středních letech jako fotograf a následně jako spoluzakladatel závodního teamu. Jeho krédem je být profesionál i v amatérských podmínkách. Fanoušek rocku, cyklistiky, fotografování a seriálu MASH.

   

 

Valter Czyž (*1962)

manažer teamu a statutární zástupce

Zakládající člen Heron Racing Teamu, tvůrčí a věčně nespokojená osobnost. Silniční motorky ho provázejí od dětství. Sjezdil všechny závody v tehdejším Československu. Po té, co se začal živit jako píšící novinář, měl skoro hrůzu z toho, že bude muset sedět v tiskovém středisku a ne blízko trati. Dokáže být dovnitř teamu velmi kritický, a to především na sebe a své nejbližší. Skvělý akvarista, cyklista, výborný kuchař a milující spolumajitel labradora jménem Spasitel. Fanoušek kinematografie, rocku a umění vůbec.

 

 

Petr Šour „ Čína“ (*1962)

tiskový manažer a příležitostný kuchař

 

Zakládající člen Heron Racing Teamu, pevný optimista a znalec snad stovky tratí a tisíce závodů. Honza má skvělý pozorovací talent a dokáže při závodech předvídat další dění. Miluje i přírodní tratě, na který vyrostl. Svou povahou rozvážného muže usměrňuje různé proudy v teamu. Je i skvělý kuchař a hostitel. Dlouhá léta jsme naše plány „kuli“ právě za jeho pohostinnosti na chatě v Orlických Horách. I on miluje psy především svého Lorda. Má rád české filmy, hokej a hory.

 

 

 

Jan Divíšek „Honza“ (*1948)

skaut a nestor teamu

 

Milena je s námi rovněž o začátku. Svého muže Honzu doprovází na všechny závody a stará se o to, abychom nezvlčeli. Je výborná organizátorka provozu zázemí teamu. I ona má ráda svého psa Lorda, hory a všechno co se týká jejich dětí a vnoučat.

 

 

 

Milena Divíšková „Milča“ (*19xx)

hospitality

 

Člen užšího vedení teamu, skutečný umělec mezi námi technokraty v  Heron Racing Teamu, člověk, který je naprosto otevřený. K motorkám i našemu teamu přivedl „Prevíta“ Jirka Florián. Do té doby to byl především tramp, vodák, parašutista, letec, dobrodruh a výborný muzikant. Ale i u motorek si našel své místo a přivedl k nám i svou ženu, Sašu Konečnou. Závody skutečně prožívá tělem i duší. Nezapomenutelný je jeho výstup na startovní lajně na okruhu Hungaroring v roce 2005. S kytarou to umí báječně, stejně tak s volantem.

 

 

 

Vladimír Kuzma „Prevít“ (*1966)

mechanik, řidič a bavič

 

Saša je stálou oporou nejen svého muže Vládi Kuzmy, ale i oporou našeho zázemí. Jak sama říká , nerada vaří, to nechává jiným, ale v ostatních činnostech je na ni stoprocentní spoleh. Saša je nadšeným fanouškem teamu, má ráda hudbu a cestování.

 

 

 

Alexandra Konečná „Saša“ (*19xx) hospitality

 

Zakládající člen Heron Racing Teamu, člověk s velkým rozsahem zájmů a zkušeností. Začátky jeho zájmů o silniční motorky se tradují do 80. let minulého století. Výborný organizátor a muž mnoha profesí. Mezi jeho zájmy patří dům, jeho práce a rodina. Mívá skvělé a mnohdy naprosto jednoduché nápady, které dokáže rychle přetvořit v činy. Fanoušek Slávie, své chaty na Šumavě a turistiky.

 

 

 

Jiří Florián „Floriš“ (*1962)

logistika a marketing

 

Láďa Rážek je velmi zkušený a technicky zdatný mechanik. Bez něj si naše působení ve třídě 125GP nedokážeme vůbec představit. Dokáže mnohé vymyslet a spoustu svých nápadu pak uvézt v praxi. Má rad techniku a práci s ní. Jeho nadání se projevuje i na stavbě jeho domu, kde spíš řemeslníky prohání a školí než aby čekal, co mu tam udělají.

 

 

 

Ladislav Rážek „Ražan“ (*1966)

mechanik a technik

 

Zakládající člen Heron Racing Teamu, muž jenž byl našim prvním jezdcem a v letech 2002-2006 závodil ve třídě Sportprodukcion 125. Zodpovědný technik, který svou motorku připravoval většinou sám. Jeho asketická povaha je v našem teamu sice výjimkou, ale Toma všichni berou vždy velmi vážně. Mezi jeho koníčky patří technika, plavání, turistika a dnes i generálka domu, ve kterém žije.

 

 

 

Tomáš Průdek „Tom“ (*1976)

mechanik a zkušební jezdec

 

Člen užšího vedení teamu, multilingvista a světoběžník. David přinesl před nedávnem do teamu svěží vítr. Nemá totiž ty naše letité klapky na očích a díky svým zkušenostem a schopnostem rozhodovat vidí mnohé naše problémy zcela nově. Mezi jeho koníčky patří cestování do exotických zemí, potápění a letectví. Je výborný společník i organizátor.

 

 

 

David Bidlo „Colonel“ (*1968)

marketing a rozvoj

 

Dášu známe jako nepřekonatelnou hostitelku. Chtěli bychom víc využít nejen jejich jazykových ale i organizačních schopností. Je skvělá v zázemí teamu a při organizaci akcí mimo závodní rámec. Dáša má ráda cyklistiku, plavání, turistiku, prostě všechno, co souvisí se zdravým pohybem.

 

 

 

Dagmar Červená „Dáša“ (*19 ..) organizační tajemnice

 

Vždy dobře naladěn a vždy maximálně přátelsky je Peťa. Je velmi zručný, i když se to na první pohled možná nezdá. Milovník vína, který nás už o něm mnoho naučil a ještě naučí. Petr je užitečný všude, kde se postaví. Skvělý společník, má rád hudbu, víno, především to jejich pezinocké, a zpěv.

 

 

 

Petr Jurga „Jue či  Pepo“ (*1961) mechanik

a someliér

 

Ivošek je člověk s velkým rozhledem a zásadně se svým osobitým názorem na věc. V teamu si vždy najde prostor pro své názory a nezkazí žádnou legraci. Milovník moravského vína a piva z malých pivovarů, jeho velkým koníčkem je rocková hudba.

 

 

 

 

Ivo David „Čáp“ (*1962) mechanik

a someliér

 

Jarda Janák nás náhle opustil 12. 7. 2007.

Byla to rána z čistého nebe.

Jarda byl věčný smíšek a člověk, který pro motorky a kariéru Markéty Janákové, své dcery, žil.

 

Navždy zůstane v našich myslích a bude nám chybět.

 

Jaroslav Janák „Jarda“ (*1966  - 2007 )

člen in memoriam

 

zpět

Kontakt: Nad Terasou 8/1164, Havířov-Město, Česká republika, GSM + 420 723 808 909, Mailto: heronracing@post.cz

Historie | Odkazy | Výsledky | Heron Tip